Čistění odpaduje nemilá práce a my se s čistěním kanalizace a s jejím vyčistěním zabýváme bravurně a s přehledem. Je nutné pravidelně vyčistit kanalizaci stokové a domovní sítě, aby nenastaly problémy! Máme na vše techniku, která nám usnadňuje práci a výsledek je jistý a přepychový! Technika, kterou používáme je moderní, a vyřeší každý problém!

Čištění odpadu

Čistění odpadůje zapeklitá věc, používá se k němu mechanická spirála. Má vysokou mobilitu, a tak se s ní velice dobře pracuje. Na místech, která jsou naším technikem určeny, se používají i vylepšené techniky čistění kanalizace vodním paprskem. Tento způsob je účinnější a modernější! Máte tedy dvě možnosti, jak vyčistit odpadní cesty. Musí se posoudit, která je pro Vás vhodnější!

Rozhodnutí je na Vás

První způsob čištění odpadu je mechanické vy spirálou. Tato metoda se uskutečňuje za pomoci přenosného zařízení, kterému se říká Rowo nebo i jinak, záleží na výrobci! Tento mechanismus pohání elektromotor. K tomuto zařízení patří tzv. péro, které má nastavitelnou délku až několik desítek metrů. Konec je zakončen hrotem, který je vyměnitelný, záleží na druhu potrubí!